úvodní strana

    OSOBNÍ ÚDAJE

HELP DESK

školení

d.learning

prodej


    O nás


   minulost


   Oblast působení


   vzdělávání


   služby


   prodej


   kontakty


   odkazy


 


   

Dodávku inkoustů a tonerů do tiskáren řešíme produkty firmy

ABEL OPAVA.

Ceny, které najdete na jejich WWW platí i pro Vás, takže bez obav můžete vybírat - zde

A v oblasti hardware je naším hlavním obchodním partnerem společnost AT Computers. Aktuální ceník zboží naleznete zde

PROFIL AT Computers

TrilineAT Computers a.s. je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti informačních technologií na českém a slovenském trhu. Nejvýznamnějším zaměřením je distribuce IT produktů a zakázková výroba se zaměřením na osobní a průmyslové počítače. S obratem 4,5 mld. Kč v roce 2003 patří AT Computers mezi největší distribuční firmy na českém trhu. Svou produkcí 59 633 PC, notebooků a serverů v roce 2003 je nejvýznamnější firmou na českém trhu s tržním podílem vysoko přesahujícím 10 %. Tento objem v současné době představuje absolutní špičku v celé střední a východní Evropě.

Sídlo společnosti je v Ostravě, pobočky pak v Praze a v Brně. Ve firmě pracuje přibližně 250 zaměstnanců.

Firma se orientuje na velkoobchodní formu prodeje přes síť více než 2000 obchodních partnerů - HW dealerů, VARů (Value-Added Reseller), systémových integrátorů.

AT Široká nabídka produktů AT Computers zahrnuje vlastní osobní počítače, značkové počítače, notebooky a servery, PC komponenty, monitory, periferie a digitální elektroniku, mobilní komunikace a networking. Nabízíme tak atraktivní nákup z jednoho zdroje.